آذر 9, 1400

خوانسارنیوز

پایگاه اطلاع رسانی خوانسار- دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد

مسیر خوانسار-بویین میاندشت باز است

سرویس اجتماعی- انسداد مسیر تردد خوانسار به بویین میاندشت رفع شده و مسیر در حال حاضر باز است.

به گزارش خوانسارنیوز، رئیس اداره راهداری خوانسار با اعلام این که مسیر خوانسار-بویین میاندشت در حال حاضر باز است، اظهار داشت: با اعلام خبر قیچی کردن یک دستگاه تریلر در مسیر گردنه خوانسار- بویین میاندشت در ساعت 3 بامداد روز جمعه 7 آذرماه، بلافاصله نیروهای راهداری در محل حاضر و اقدام به رفع خطر و بازگشایی مسیر نمودند.
حمید حسابی افزود: تخلف راننده به دلیل نداشتن مدارک لازم از جمله کارت هوشمند و بارنامه و همچنین حمل اضافه بار محرز بوده و برخورد قانونی لازم در این خصوص صورت خواهد پذیرفت.
وی همچنین با توجه به پیش بینی بارندگی در شهرستان از بامداد روز شنبه و ادامه آن تا روز بعد، اظهار داشت در حال حاضر کلیه مسیرها باز است، اما چنانچه با بارش برف مواجه شویم، اولویت اصلی راهداری برف روبی و پاکسازی محورهای بزرگراهی از جمله دامنه-خوانسار و خوانسار-گلپایگان است و مسیر خوانسار-بویین در اولویت های بعدی است.
رئیس اداره راهداری خوانسار تاکید کرد در هر صورت همراه داشتن زنجیر چرخ و رعایت نکات ایمنی در تردد از مسیرهای کوهستانی از جمله موارد ضروری است که رانندگان باید در شرایط یخ زدگی و بارش برف و باران رعایت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *