سرویس اقتصادی- با وجود اعلام وضعیت بحرانی در خوانسار، وضعیت فعالیت اصناف در شهرستان مشخص نشده است.

به گزارش خوانسارنیوز، با توجه به قرار گرفتن نام خوانسار در لیست 43 شهرستان دارای وضعیت بحرانی کشور و اعمال محدودیت برای فعالیت برخی رشته های شغلی، تا کنون اطلاعیه ای در این خصوص در شهرستان خوانسار صادر نشده و اصناف شهرستان در خصوص وضعیت فعالیت خود در روز دوشنبه 5 آبان ماه 99 در وضعیت بلاتکلیفی بسر می برند.

در این راستا سعید ربانی، رییس اتاق اصناف شهرستان خوانسار به خوانسارنیوز گفت: با توجه به پیگیریهای انجام شده، تا کنون به صورت رسمی در شهرستان دستوری به اصناف ابلاغ نشده و تا رسما ابلاغ نشود ما نمی توانیم سرخود اقدام کنیم.

وی با توجه به تماس های مکرر کسبه در این رابطه، اظهار داشت: با توجه به توضیحات فوق، حداقل روز دوشنبه واحدهای تجاری تعطیل نخواهند بود و به محض اعلام از طرف مسوولین ذیربط اطلاع رسانی خواهد شد.

By Khansarnews

قابل توجه خوانندگان محترم سایت: به منظور آگاهی از سیاستهای خوانسارنیوز، لطفاً قبل از اظهار نظر در خصوص مطالب منتشره و نظرات کاربران دیگر، مطالب مندرج در قسمت "درباره ما" و "حریم خصوصی کاربران" را مطالعه فرمایید. انتشار نظرات کاربران الزاماً به معنای تایید آنها نیست. شما می توانید موافقت یا مخالفت خود با نظرات ارائه شده را از طریق کلیک بر روی شکلکهای زیر نظرات اعلام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *