آذر 10, 1400

خوانسارنیوز

پایگاه اطلاع رسانی خوانسار- دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد

ورودی های شهر به سمت میدان امام مسدود می شود

سرویس اجتماعی- در ادامه محدودیتهای تردد خودروهای غیربومی در شهرستان مسیر های ورودی شهرخوانسار به سمت میدان امام(ره) از صبح یکشنبه 11 آبان ماه مسدود خواهد شد.

یک منبع آگاه به خوانسارنیوز گفت: در اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونای شهرستان، مسیر خیابان امام از روبروی پمپ بنزین و همچنین از سمت جنوبی از مقابل خیابان ولی عصر (عج) (شهرداری سابق) و همچنین ورودی های خیابان شهدا(کوچه شهید تائبی)، ثقه الاسلام شهیدی (کتابخانه فاضلی) و آیت الله غضنفری (پل دختر) مسدود خواهند شد و تردد هر گونه وسیله نقلیه در این محدوده ممنوع خواهد بود.

وی افزود: این تصمیم به دلیل نبود کمربندی شهری وجلوگیری از ورود خودروهای غیربومی به داخل شهر گرفته خواهد شد و کلیه خودروها بنا به تشخیص پلیس راهور اجازه تردد از مسیر 13 محرم و همچنین سایر مسیرهای درون شهری جایگزین از جمله خیابان ولی عصر و حکیم زلالی (جوانمرد) را خواهند داشت.

این مقام مسوول اظهار داشت هماهنگی لازم در بین مسوولان شهرستان از جمله فرمانداری، دادستانی، شهرداری، پلیس راهور و سایر دستگاههای عصو ستاد مقابله با کرونای شهرستان وجود دارد و جرایم تعیین شده به قوت خود باقی است.

بر اساس گزارشهای میدانی و اطلاع رسانی شهروندان امروز پلیس راهوربا جدیت اقدام به اعمال جریمه برای خودروهای غیر بومی در سطح شهر نموده است.

همچنین دو واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات و مصوبات ستاد بلافاصله توسط مراجع مسوول و با اخذ دستور از دادستان شهرستان پلمپ شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *