آذر 8, 1400

خوانسارنیوز

پایگاه اطلاع رسانی خوانسار- دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد

تمدید محدودیت کرونایی پنج شهر اصفهان تا یک هفته

سرویس بهداشت و سلامت- سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان از تمدید محدودیت‌های کرونایی برای پنج شهرستان گلپایگان، خوانسار، شاهین‌شهر و میمه، نجف‌آباد و سمیرم تا یک هفته دیگر خبر داد.

حجت‌الله غلامی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر این اساس فعالیت مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ در این شهرستان‌ها تا ۲۰ آبان همچنان متوقف و تعطیل است.

وی ادامه داد: براساس بررسی‌های صورت گرفته تمامی محدودیت‌ها در شهرستان‌های یاد شده بصورت کامل به اجرا درآمده و مورد نظارت جدی فرمانداری‌ها قرار دارد.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان افزود: امروز در جلسه ستاد ملی کرونا که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد مقرر شد که فعالیت‌های گروه‌های ۳ و ۴ در ۲۵ مرکز استان از جمله اصفهان متوقف و تعطیل شود.

وی با اشاره به پیشنهاد این ستاد برای اعمال محدودیت در تعدادی دیگر از شهرستانهای استان گفت: امروز عصر اسامی ۴۶ شهرستان در کشور برای تعطیلی مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ اعلام می شود که در این فهرست تعدادی از شهرستانهای استان قرار دارند.

غلامی یادآور شد: محدودیت‌های کرونایی جدید از ۱۴ تا ۲۳ آبان برای مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ در سطح شهرستان‌ها اعمال می شود.

وی با اشاره به اینکه فعالیت مشاغل گروه یک که مرتبط با عرضه مایحتاج عمومی و خدمات بهداشت و درمان است برقرار می‌باشد گفت: از شهروندان درخواست می‌شود تا حجم ترددها را کاهش دهند تا تماسها و تراکم جمعیت به حداقل ممکن برسد.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا افزود: تاثیرات این محدودیت‌ها در ۲ هفته آینده قابل مشاهده و اعلام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *