سرویس اقتصادی-مهندس بهزاد شاهسوندی، معاون مهندسی و ساخت راه اداره کل راه وشهرسازی استان به همراه معاون امورعمرانی فرمانداری و رییس شورای اسلامی شهر از پروژه تونل بازدید کرد.

در این  بازدید که با حضور رییس اداره راه وشهرسازی ومهندسین پیمانکارومشاور ساخت تونل خوانسار- بویین میاندشت، صورت گرفت، رییس کارگاه ضمن ارایه گزارشی از روند اجرای کار، اظهار امیدواری کرد این پروژه زودتر اززمان پیمان آماده وتحویل گردد.

عبدالرضا دهاقین، معاون عمرانی فرماندار نیز با تاکید بر اینکه این پروژه ازنظر مدیریت شهرستان در اولویت قرار دارد، آمادگی  فرمانداری را در رفع موانع ساخت اعلام نمود.

در پایان این بازدید، مهندس شاهی، رییس اداره راه وشهرسازی خوانسار، ضمن قدردانی از اقدامات و مساعدتهای معاون اداره کل راه وشهرسازی ومعاون فرماندار، خواستار پیگیری تصویب طرح راه ۱۴کیلومتری دسترسی تونل شد.

وی اظهار داشت: راه دسترسی تونل ازضلع غربی روستای قودجان شروع شده و با شیب حداکثر ۶درصد تا تونل امتداد یافته و به نوعی کنارگذر غربی شهر خوانسار محسوب می گردد.

همچنین پس از بازدید ازمحل اجرای پروژه کنارگذر شرقی شهر، رییس اداره راه وشهرسازی ضمن ارائه توضیحاتی درخصوص نقطه  تقاطع  غیر همسطح ویژه پایانه مسافربری، با اینکه ساخت راه دسترسی آن توسط شهرداری انجام خواهد شد، خواهان طراحی مسیری با کمترین مشکلات آزادسازی شد که معاون مهندسی اداره کل راه وشهرسازی اعلام نتیجه در این خصوص را منوط به بررسی بیشتر و تنظیم صورتجلسه تعیین مسیر توسط فرمانداری و ارسال آن به کمیته بررسی طرح راههای استان دانست.

وی همچنین، در رابطه با حل مشکلات پرداخت صورت وضعیت های انجام کار در پروژه تونل قول مساعد داد.

مهندس شاهسوند در ادامه برنامه حضور خود در شهرستان، در حوزه علمیه حضرت ولی عصر (عج) باحضرت ایت الله سیدمحمد ابن الرضا دیدارو گفتکو نمود.

دراین دیدار ایت الله ابن الرضا ضمن بیان سابقه فرهنگی وعلمی شهرخوانسار و همچنین موقعیت تجاری قدیم خوانسار، خواستار تسریع وتکمیل پروژه های راه سازی با احداث راه ۴خطه ازمیدان امام حسین (ع) تاتونل و کنارگذر شهرشد.

 مهندس شاهسوند نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده، اظهارداشت: پس از احداث باند دوم دامنه به خوانسار وخوانسار به گلپایگان که درسه سال اخیر با احداث بیش از ۲۵کیلومتر راه  صورت پذیرفته است، ساخت کنارگذرخوانساردردستور کاربوده که با برگزاری مناقصه و شناسایی پیمانکار، پروژه تا پایان سال مجدداً فعال می گردد.

By Khansarnews

قابل توجه خوانندگان محترم سایت: به منظور آگاهی از سیاستهای خوانسارنیوز، لطفاً قبل از اظهار نظر در خصوص مطالب منتشره و نظرات کاربران دیگر، مطالب مندرج در قسمت "درباره ما" و "حریم خصوصی کاربران" را مطالعه فرمایید. انتشار نظرات کاربران الزاماً به معنای تایید آنها نیست. شما می توانید موافقت یا مخالفت خود با نظرات ارائه شده را از طریق کلیک بر روی شکلکهای زیر نظرات اعلام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *