دی 29, 1400

خوانسارنیوز

پایگاه اطلاع رسانی خوانسار- دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد

فرماندار خوانسار: روایت های دوران دفاع مقدس را باید برای نسل جوان بازگو کرد

سرویس اجتماعی- امروز وظیفه همه این است که روایت های دوران دفاع مقدس را برای نسل جوان بازگو تا رشادت‌ها و جانفشانی‌های مجاهدان و رزمندگان اسلام در میان نسل جدید و آینده ساز ایران اسلامی ماندگار شود.

به گزارش خوانسارنیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، در پنجمین روز از هفته بسیج ، مهندس محمود مسلم زاده فرماندار خوانسار به اتفاق اعضای شورای تامین شهرستان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خوانسار دیدار کردند.

فرماندار در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهیدان والامقام هشت سال دفاع مقدس ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را ستون انقلاب اسلامی معرفی کرد.

مسلم زاده با اشاره به فرمایش معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) که فرمودند: “اگر سپاه نبود، کشور هم نبود” خاطر نشان کرد: امروز بعد از گذشت چند دهه از جنگ هشت ساله و دفاع مقدس، دشمنان دست از توطئه بر علیه سپاه پاسداران بعنوان تکیه گاه اصلی انقلاب اسلامی بر نداشتند که این مهم نشان از حق بودن راه و روش سپاه و بسیجیان جان برکف میباشد.

وی افزود: امروز سپاه پاسداران نقطه امید ارکان نظام و ملت انقلابی است.

نماینده عالی دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: کارها و خدمات بسیار ارزشمند و تاثیرگذار سپاه پاسداران در عرصه های مختلف درون و برون کشوری، زمینه ساز و امتداد راه گام دوم انقلاب اسلامی می باشد.

فرماندار گفت: امروز وظیفه همه این است که روایت های دوران دفاع مقدس را برای نسل جوان بازگو تا رشادت‌ها و جانفشانی‌های مجاهدان و رزمندگان اسلام در میان نسل جدید و آینده ساز ایران اسلامی ماندگار شود.

ایشان در پایان ازتلاش سپاه، بسیج و نیروهای جهادی در خصوص پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تقدیرنمود و افزودخوشبختانه شهرستان توانسته در حد امکان این موضوع را مدیریت و کنترل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *