سرویس اجتماعی- یک شهروند خوانساری ساکن اصفهان، بر اساس وصیت خود تمامی دارایی های خود را به مجتمع توانبخشی خیریه حضرت بقیه الله الاعطم(عج) خوانسار بخشید.

به گزارش خوانسارنیوز، مرحوم شادروان مهندس حمیدرضا قاسمی پس از تحمل سالها رنج و بیماری در ایام شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع) جان به جان آفرین تسلیم نمود.

خانواده آن مرحوم در اطلاعیه ای اعلام کرد هزینه مربوط به مراسم یادبود آن فقید سعید و کل داراییهایش بر اساس وصیت خودش به مجتمع توانبخشی خیریه حضرت بقیه الله الاعطم(عج) خوانسار هدیه می شود.

هیئت مدیره و مدیر عامل موسسه خیریه توانبخشی حضرت بقیة الله الاعظم (عج) شهرستان خوانسار نیز در پیامی درگذشت آن مرحوم را تسلیت گفت:

اندوه ما در غم از دست دادن
جناب آقای مهندس حمید رضا قاسمی
آن عزیز بزرگوار در واژه ها نمیگنجد
تنها می توانیم از خداوند برایتان صبری عظیم
و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم روح بزرگش قرین رحمت الهی باد

هیئت مدیره و مدیر عامل موسسه خیریه توانبخشی حضرت بقیة الله الاعظم (عج) شهرستان خوانسار

تکمیلی:

خانواده داغدار مرحوم شادروان مهندس حمیدرضا قاسمی با انتشار اطلاعیه ای از پیامهای همدردی مردم با آن خانواده ابراز تشکر نمود:

By Khansarnews

قابل توجه خوانندگان محترم سایت: به منظور آگاهی از سیاستهای خوانسارنیوز، لطفاً قبل از اظهار نظر در خصوص مطالب منتشره و نظرات کاربران دیگر، مطالب مندرج در قسمت "درباره ما" و "حریم خصوصی کاربران" را مطالعه فرمایید. انتشار نظرات کاربران الزاماً به معنای تایید آنها نیست. شما می توانید موافقت یا مخالفت خود با نظرات ارائه شده را از طریق کلیک بر روی شکلکهای زیر نظرات اعلام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *