سرویس اقتصادی- اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خوانسار، با صدور اطلاعیه ای از دامداران خواست تا پایان بهمن ماه جهت تمدید مجوز چرای دام اقدام نمایند.

با سلام و احترام
🔷بدینوسیله به اطلاع کلیه بهره برداران دارای پروانه چرای دام (انفرادی و دامداران زیرمجموعه‌ی لیست سیاهه ریز دام به نمایندگی شوراهای اسلامی و یا نمایندگان مرتعداران) می رساند به استناد اصلاحیه شیوه نامه فنی و اجرایی ضوابط و شرایط بهره برداری از مراتع کشور مصوب ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ به منظور رعایت بند ۶ از فصل چهارم (شرایط ابطال پروانه چرای دام)، دامداران ذینفع حداکثر تا پایان بهمن ماه سال ۱۳۹۹ فرصت دارند نسبت به تمدید پروانه چرای دام خود اقدام نمایند.

🔹 شایان ذکر است که این مدت به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.
ِلذا از کلیه بهره برداران‌سامانه عرفی در خواست می‌گردد با مراجعه به اداره منابع طبیعی و ابخیزداری شهرستان ظرف مهلت مقرر نسبت به تمدید پروانه های چرای خود اقدام نمایند.

By Khansarnews

قابل توجه خوانندگان محترم سایت: به منظور آگاهی از سیاستهای خوانسارنیوز، لطفاً قبل از اظهار نظر در خصوص مطالب منتشره و نظرات کاربران دیگر، مطالب مندرج در قسمت "درباره ما" و "حریم خصوصی کاربران" را مطالعه فرمایید. انتشار نظرات کاربران الزاماً به معنای تایید آنها نیست. شما می توانید موافقت یا مخالفت خود با نظرات ارائه شده را از طریق کلیک بر روی شکلکهای زیر نظرات اعلام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *