استاندار اصفهان ضمن بازدید از شهرستان خوانسار خواستار رفع هرچه سریعتر مسائل و مشکلات مالی پروژه‌های راهسازی این شهرستان شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان طی بازدیدی که با حضور مهرعلیزاده استاندار اصفهان ، طرفه معاون عمرانی استاندار و غلامی مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان از شهرستان خوانسار شد، استاندارخواستار رفع مسائل و مشکلات مالی پروژه های راهسازی این شهرستان شد.

در این بازدید یک روزه استاندار و هیات همراه از پروژه های ساخت تونل خوانسار و  بزرگراه دامنه – خوانسار  بازدید و بر ادامه اجرای عملیات تاکید کردند .

استانداراصفهان در جلسه شورای اداری شهرستان بر پیگیری برای رفع موانع به وجود آمده در ادامه اجرای تونل خوانسار تاکید کردو در ادامه گفت : با توجه به اعتبارات کم ، توقع است برای جلوگیری از تضییع بیت المال اعتبارات لازم برای ادامه اجرای پروژه تونل خوانسار تامین گردد.

وی در ادامه افزود :  بخش اعظم مسیر دامنه – خوانسار – گلپایگان – خمین که به صورت بزرگراهی تعریف شده آماده گردیده و ۱۵ کیلومتر از این مسیر از خوانسار تا گلپایگان باقی مانده که امیدواریم هرچه سریع تر عملیات اجرایی آن آغاز گردد.

گفتنی است : تونل خوانسار به طول ۱۲۰۰ متر و عرض ۱۲ متر خوانسار را به بویین میان دشت وصل می کند که عملا دو استان اصفهان و خوزستان از این طریق به هم وصل می شوند.