دی 29, 1400

خوانسارنیوز

پایگاه اطلاع رسانی خوانسار- دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد

محدودیت کرونایی تردد در شهرهای نارنجی اصفهان ادامه دارد

سرویس اجتماعی- سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت:محدودیت های تردد شبانه در شهرهای زرد این استان وجود ندارد اما اعمال محدودیت در شهرهای نارنجی همچنان ادامه دارد.

حجت‌اله غلامی دوشنبه  شب در گفت ‌و گو با ایرنا افزود: وضعیت استان با اعمال محدودیت‌ها از ابتدای آذرماه،  رعایت دستورالعمل‌ها و طرح جامع هوشمند و محدودیت های پنجگانه بهبود یافته و از ۲ شهرستان زرد به هشت شهرستان رسیده است.

وی ادامه داد: هشت شهرستان از مجموع ۲۴ شهرستان استان اصفهان زرد هستند و ۱۶ شهرستان همچنان نارنجی است.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در اصفهان اظهار داشت: شهرستان های خور و بیابانک، چادگان، بوئین و میاندشت، فریدونشهر، دهاقان، نجف آباد، مبارکه و برخوار زرد هستند.

وی با بیان اینکه محدودیت‌ها شهرهای نارنجی به قبل از شب یلدا بازگشت خاطرنشان کرد: محدودیت‌های تردد شبانه در هشت شهرستان زرد اعمال نخواهد شد اما این محدودیت‌ها همچنان در شهرستانهای نارنجی از ۹ شب تا چهار صبح ادامه دارد.

غلامی گفت: ۱۶ شهرستان این استان از جمله آران و بیدگل، اردستان، اصفهان، تیران، خمینی‌شهر، خوانسار، سمیرم، شاهین شهر، شهرضا، فریدن، فلاورجان، کاشان، گلپایگان، لنجان، نائین و نطنز وضعیت نارنجی کرونا را دارند.

بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به یک میلیون و ۱۶۴ هزار و ۵۳۵ نفر و شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۳ هزار و ۸۱۶ نفر رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *