سرویس اجتماعی- سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت:محدودیت های تردد شبانه در شهرهای زرد این استان وجود ندارد اما اعمال محدودیت در شهرهای نارنجی همچنان ادامه دارد.

حجت‌اله غلامی دوشنبه  شب در گفت ‌و گو با ایرنا افزود: وضعیت استان با اعمال محدودیت‌ها از ابتدای آذرماه،  رعایت دستورالعمل‌ها و طرح جامع هوشمند و محدودیت های پنجگانه بهبود یافته و از ۲ شهرستان زرد به هشت شهرستان رسیده است.

وی ادامه داد: هشت شهرستان از مجموع ۲۴ شهرستان استان اصفهان زرد هستند و ۱۶ شهرستان همچنان نارنجی است.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در اصفهان اظهار داشت: شهرستان های خور و بیابانک، چادگان، بوئین و میاندشت، فریدونشهر، دهاقان، نجف آباد، مبارکه و برخوار زرد هستند.

وی با بیان اینکه محدودیت‌ها شهرهای نارنجی به قبل از شب یلدا بازگشت خاطرنشان کرد: محدودیت‌های تردد شبانه در هشت شهرستان زرد اعمال نخواهد شد اما این محدودیت‌ها همچنان در شهرستانهای نارنجی از ۹ شب تا چهار صبح ادامه دارد.

غلامی گفت: ۱۶ شهرستان این استان از جمله آران و بیدگل، اردستان، اصفهان، تیران، خمینی‌شهر، خوانسار، سمیرم، شاهین شهر، شهرضا، فریدن، فلاورجان، کاشان، گلپایگان، لنجان، نائین و نطنز وضعیت نارنجی کرونا را دارند.

بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به یک میلیون و ۱۶۴ هزار و ۵۳۵ نفر و شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۳ هزار و ۸۱۶ نفر رسید.

By Khansarnews

قابل توجه خوانندگان محترم سایت: به منظور آگاهی از سیاستهای خوانسارنیوز، لطفاً قبل از اظهار نظر در خصوص مطالب منتشره و نظرات کاربران دیگر، مطالب مندرج در قسمت "درباره ما" و "حریم خصوصی کاربران" را مطالعه فرمایید. انتشار نظرات کاربران الزاماً به معنای تایید آنها نیست. شما می توانید موافقت یا مخالفت خود با نظرات ارائه شده را از طریق کلیک بر روی شکلکهای زیر نظرات اعلام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *